PPC CSOPORTVEZETŐT KERESÜNK BUDAPESTI IRODÁNKBA!

Kik vagyunk, és miért dolgozz nálunk?

A PPC Média Magyarország egyik vezető Google Ads ügynöksége több, mint 17 év tapasztalattal. A Google Premier Partnereként Google Ads Bétákat is használhatunk, illetve projektjeinkhez szakmai támogatást kapunk közvetlenül a Google-től. Ügyfeleinknek általában performancia alapú Google Ads (AdWords) és Facebook kampányokat kezelünk, valamint a meghirdetett weboldalak hatékonyságának javításával is foglalkozunk. Ezen felül repertoárunkba tartozik még az online marketing tanácsadás és a kiscsoportos oktatás is. Nagyon fontos, hogy mi nem „dobozos” megoldásokat nyújtunk partnereiknek (akik általában nem a legkisebb vállalkozások), hanem minden ügyfelünk egyedi szolgáltatásokban részesül.

Card image cap

Főbb feladatok

Dollar-sign

PPC csapat munkájának szakmai támogatása, koordinálása

Dollar-sign

Részvétel oktatásokon, Google Ads termékújdonságokon, MeetUp-okon, stb...

Dollar-sign

1-2 kiemelt ügyfél kampányainak kezelése, hogy ne ess ki a gyakorlatból

Dollar-sign

Előadások, prezentációk megtartása

Dollar-sign

Részvétel konzultációkon, megbeszéléseken

Dollar-sign

PPC témájú blogok, cikkek megírása

Partnereink, akik kihívások elé állítanak hamarosan Téged is :)

Ügynökségi életképek

Csapatunk meeting közben

A Google európai központjában

Ügyfelünkkel konzultálunk

Amikor már túl sok a kockulás

Standing desk

Chill sarok a feltöltődéshez :)

Sokszor utazunk

Főzni is tanulunk

Elvárások, előnyök és amit kínálunk

Csapatunkat egy sokat látott PPC ninjaval szeretnénk bővíteni, akinek kisujjában van az imádott 🙂 szakmánk és az emberekkel való kiváló bánásmód egyaránt. Fontos, hogy jól tudj prezentálni, kommunikálni (legalább magyarul és angolul), mert a feladataid közé nemcsak a PPC csapatunk szakmai vezetése fog tartozni, hanem részt kell venned ügynökségünk kommunikációjában is. Így a szürke hétköznapokban a feladatod lesz valamennyi fellelhető tudás begyűjtése és átadása a kollégáknak (bár azért elég autodidakta mindenki), valamint 1-2 témába vágó írás elkészítése például a blogunkra.

Elvárások:

További előnyök lehetnek még:

Ezért cserébe kínálunk számodra:

TIPP: Az önéletrajzod / bemutatkozásod elküldésekor légy kedves fókuszálj arra, hogy elénk tárd azt a szakmai hátteredet, amiből úgy gondolod majd, hogy nekünk rád van szükségünk. (Nem haragszunk meg, ha nem tudjuk meg egyből, hogy mi volt a jeled az oviban 🙂

Csatlakozz hozzánk te is!

    Név *

    Email cím *

    Motivációs levél

    Fényképes önéletrajz *

    Nettó fizetés igény *

    * -al jelölt mezők kötelezően kitöltendőek!

    Elfogadom az adatkezelési szabályzatot